Dom Natura – Uroki Drewnianej Chaty

Tekst: © Melania Buliszak

Fot. © Konrad Rogoziński

Partner artykułu: Chata Natura

Uroki drewnianej chaty

Zapraszamy do domu, który ma oko na Beskid Sądecki

Gospodarze Chaty Natura sprawią, że czas spędzony w Beskidzie Sądeckim będzie wyjątkowy!

Kim jesteśmy? Jesteśmy rodziną, która świetnie się uzupełnia.

Melania jest duszą sportowca (z niemałą karierą sportową w życiorysie), pasjonatką gór, osobą, która nie usiedzi na jednym miejscu. Dba o to, żeby Chata była przytulna, a każdy szczegół dekoracji idealnie dopracowany. Przyniesie Wam świeże kwiaty, zasuszy zioła, zabierze na wschód słońca (taki z kawą w termosie), rakiety śnieżne albo doradzi, na który szlak warto się wybrać. 

Z kolei Adam, jest wirtuozem! Zagrzeje Wam wodę w Bani, ulepszy każdy szczegół, zbuduje łóżko,

opowie o tym, jak sam wybudował Chatę, zaproponuje wspólne ognisko, a na koniec jeszcze wyrzeźbi umywalkę z kamienia.

Wydaje nam się, że wszystkie sytuacje, pasje, marzenia, poznani ludzie oraz drogi prowadziły nas do tej Chaty. Stając się rodziną, marzyliśmy o miejscu, które będzie współgrało z naturą, naszą miłością do gór, drewna i aktywnego wypoczynku. Miejsca, które będzie przyjazne dla rodzin z dziećmi – takimi jak nasza. Gdzie każdy – zarówno dorosły jak i ten najmniejszy , znajdzie swój mały raj na ziemi. Nasze marzenie udało się spełnić, dlatego chcemy się nim z Wami podzielić.

Daj się otulić drewnem!

Zapraszamy do domu, który ma oko na Beskid Sądecki, a jego ciepłe drewniane wnętrza utulą nawet 10 osób. Wnętrza, które napawają nas dumą i nie bez przyczyny. Stworzone zostały samodzielnie przez Adama – gospodarza tego pięknego miejsca. Jego serce i pasja są włożone w każdy, najmniejszy szczegół. W umywalkę z kamienia, ramy drewnianych łóżek, unikalne strukturalne ściany i wiele innych – wszystko to zostało zrobione własnoręcznie.

Chatkowe wnętrza to przede wszystkim natura: drewno, kamień, cegła, roślinność i jeszcze raz drewno. Stworzyliśmy miejsce przytulne i współgrające z pięknem Beskidów. Przygotowaliśmy dla Was 3 sypialnie, salon z kominkiem, sofą, fotelami, w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią, dwoma łazienkami – jedna na parterze z prysznicem , umywalka oraz toaletę i druga na piętrze z wanna, kamienna umywalka oraz toaleta.

Fotografia wnętrz:

Zobacz trzecie wydanie magazynu: