O pierwszym wydaniu

Pierwszy numer magazynu
Odkryj Beskid Sądecki - edycja lato 2019

W skrócie o naszym magazynie:

Tematyka:

Podróże/turystyka, lifestyle, biznes. Dotyczy obszaru Sądecczyzny.

Termin wydania:

Sierpień 2019r.

Nakład i objętość:

6.000 sztuk.

Ilość stron: 110.

Język:

Oferujemy dwie wersje językowe – polską oraz angielską w ramach jednego magazynu. Każdy artykuł i tekst  będzie równolegle tłumaczony na język angielski, co zwiększa funkcjonalność oraz wpływa na pozytywny wizerunek wydawnictwa oraz partnerów.

Cel:

prezentacja i promocja regionu Beskidu Sądeckiego poprzez nowe, ciekawe formy wydawnicze w powiązaniu technologii cyfrowej oraz tradycyjnego wydania drukowanego.

Misja:

Tworzenie ciekawych, własnych treści w oparciu o współpracę z wyjątkowymi ludźmi.  Profesjonalna prezentacja regionu Sądecczyzny oraz naszych partnerów.

Do kogo chcemy trafić?

Budując markę Odkryj Beskid Sądecki chcemy trafić do przedstawicieli turystyki, managementu i szeroko rozumianego biznesu. Pragniemy trafić w gusta szerokiej rzeszy przybywających do nas turystów o bardzo różnych zainteresowaniach stawiamy na różnorodność i wysoki poziom merytoryczny wydawnictwa. Nasze wydawnictwo kierujemy również do mieszkańców.

Model biznesowy:

Nasze wydawnictwo działa w samofinansującym się modelu non-profit. Koszty utrzymania zarówno serwisów internetowych, prac programistycznych, graficznych, marketingowych, reklamowych oraz sam wydruk magazynu zapewniają środki pozyskane od naszych partnerów, sponsorów i reklamodawców. Nasz magazyn jest bezpłatny a wydawca nie zarabia bezpośrednio na jego wydawaniu.