Lifestyle – Pokolenia – Rodzinny pobyt w SPA – Hotel Eris

Tekst: © Katarzyna Szymkiewicz

DrIrenaErisSPA.com

© Fot. Jacek Bonecki

Partner artykułu: Dr. Irena Eris Hotel SPA Krynica-Zdrój

Pokolenia

rodzinny pobyt w SPA

Rodzinny relaks, to najpiękniejsze chwile jakie możemy sprawić sobie i bliskim w zabieganych czasach. Po pierwsze podczas odpoczynku pozbywamy się zmęczenia, odzyskujemy energię, poprawiamy dobre samopoczucie, którym łatwiej dzielić się z bliskimi.

Fot. Jacek Bonecki

Na wyjazdach możemy spędzić ze sobą więcej czasu w luźnej atmosferze, bez presji innych obowiązków. 

„Najlepiej byłoby wyciszyć telefon i być ze sobą i z bliskimi – mówi Katarzyna Miller, psycholożka i psychoterapeutka, autorka wielu poradników. – Bo wspólne chwile, kiedy nikt i nic nas nie pogania, są bezcenne. I dla dorosłych, i dla dzieci. Niby wszyscy to wiemy, ale za często o tym zapominamy. – I dodaje – Bardzo ważne jest to, że na rodzinnych wyjazdach można odkrywać siebie i innych członków rodziny na nowo. A to okazuje się, że babcia zna się na drzewach i może odkryć przed wnukami tajemnice przyrody,

a to dziadek może okazać się prawdziwym mistrzem gry w warcaby lub arcyciekawym przewodnikiem po lokalnych zabytkach. Kto wie, co odkryjemy?”

Wyjątkowe położenie Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój pozwala w pełni skorzystać z dobrodziejstwa otaczającej go przyrody, czego często nie doceniamy, chłonąc naturę wszystkimi zmysłami. A tu, jest ona na wyciągnięcie ręki, co widać z okien i balkonów hotelowych pokoi. Widok na Jaworzynę Krynicką na długo zapada w pamięci. Ponadto, komfortowo wyposażone wewnętrza, bogata oferta hotelu i pomocny personel sprawiają, że o nic nie trzeba się tu martwić.

Pakiet Pokolenia przygotowany przez Hotele SPA Dr Irena Eris jest skierowany do rodzin, które chcą wykorzystać wolny czas na wzmocnienie więzi rodzinnych oraz które cenią sobie doskonałe warunki do udanego i pełnego atrakcji odpoczynku. Korzystna cena noclegu, dodatkowe bonusy dla dzieci do lat 12-tu oraz inne benefity, pozwolą cieszyć się dłużej spędzonymi razem chwilami i w szerszym gronie. Wystarczy raz zacząć, by zapragnąć częstszych spotkań z bliskimi.

Dr Irena Eris Hotel Spa w Krynicy-Zdroju zimą

Zobacz trzecie wydanie magazynu: